Inzerce na Seznamu a Google

Přes 17 let zajišťujeme našim zákazníkům reklamní kampaně na Seznamu a Google. Zrealizovali jsme tisíce kampaní pro stovky klientů. Denně se potýkáme s hodnotami CPC, CPT, CTR, s konverzními kódy a s dalšími technikáliemi v systémech Google Ads a Sklik. Vás ale tímto nezatížíme a naši službu Vám raději představíme následovně...

Náš spokojený klient - majitel antikvariátu - utratí měsíčně 7.000 Kč

Za měsíc se jeho inzerát zobrazí:

  • 26.000 lidem na Seznamu
  • a 25.000 lidem na Google,

tedy lidem, kteří přímo hledají antikvariát, staré knihy či pohlednice. Z nich na náš inzerát klikne a stránky antikvariátu navštíví

  • 700 zájemců ze Seznamu
  • a 1.500 zájemců z Google. 

V rámci uvedené ceny pak zajistíme ještě 90.000 zobrazení připomínkového inzerátu na českých zpravodajských portálech a tím 600 zájemců přilákáme k opětovné návštěvě.

Dopřejte si v pohodlí i Vy obdobný servis v některé z těchto forem...


Služby typu full-servis 

Vše zajišťujeme my. Mimo ceny, kterou účtujeme my, neplatíte už nikomu nic.

Garance pozic

Za pevnou měsíční cenu, od 300 Kč do 3.000 Kč garantujeme zobrazení Vašeho inzerátu na první stránce výsledků hledání na Google i Seznam ve Vašem kraji nebo v celé ČR. 

Takto inzerujete na jeden hledaný výraz, obvykle na velmi frekventované slovní spojení (např. "antikvariát praha").

Dopředu nevíme, kolik získáte návštěvníků, ale každý, kdo bude hledat Váš produkt či službu bude mít stále na očích Váš inzerát.

Prokliková kampaň

Vy si zakoupíte balíček návštěvníků - zprvu typicky 1.000 návštěvníků (prokliků) za 7.000 Kč. Na nás je, abychom našli výrazy, které hledají zájemci o Vaše produkty a služby a lze na ně efektivně inzerovat.

Takto inzerujete na mnoho výrazů najednou.

Není dopředu jasné, jak přesně dlouho prokliková kampaň poběží, ale je jasné, že Vám přivede minimálně zakoupený počet návštěvníků.

Retargeting - připomínková kampaň

Navštívili jste nedávno web s hodinkami a od té doby vidíte inzerát na hodinky všude? To je kampaň "Retargeting".

Retargeting je vhodný doplněk k základním kampaním, neboť zesiluje jejich účinek svým připomínáním.

Náklady jsou překvapivě nízké vzhledem k tomu, na jak lukrativních pozicích se Váš inzerát zobrazuje - může to být i horní reklamní pruh na titulní stránce Seznam.cz.

Služby s úhradou nákladů

Služby, u nichž náklady na provoz kampaně hradíte přímo Googlu a/nebo Seznamu.

Založení kampaně on-line

Chcete-li si kampaň v Google Ads či Seznam Sklik spravovat (a hradit) sami, založíme před Vašima očima kampaň přímo na Vašem PC - pomocí vzdáleného připojení.

Získáte nejen plně funkční reklamní kampaň, ale průběh její tvorby telefonicky komentujeme, takže získáte i základní zaškolení.

Cena služby je 1.900 Kč. Analýza www stránek je zdarma. Správu můžete kdykoliv převést na nás, pokud Vás začne zatěžovat.

Správa malé kampaně

Za pevnou měsíční cenu 990 Kč se ujmeme správy Vaší malé kampaně v systému Google Ads či Seznam Sklik.

U malých kampaní z jedné strany hlídáme nežádoucí výpadky inzerce. Z druhé strany potom kampaním bráníme ve skokovém nárůstu útraty. Obojí se bez dozoru běžně děje.

V základní časové dotaci 1h kampaň též vylepšujeme a v rozšířeném čase lze i garantovat pozice či prokliky.

Správa větší kampaně

Za pevnou měsíční cenu 10.000 Kč převezmeme správu Vaší již běžící větší kampaně v systému Google Ads nebo Seznam Sklik. 

Může se jednat o krátkodobou optimalizaci, po které si kampaň opět převezmete zpět, nebo o systematickou a trvalou péči z naší strany.

V rámci 12h časové dotace zajistíme jak garanci pozic, tak maximalizaci prokliků, konverzí nebo retargeting.

Začněme!